Každý by měl pocítit komfort saténového povlečení

Příjemně chladivý, po kůži klouzavý satén, který rozmazlí vaši pokožku a nasytí vaše oči. Noc co noc můžete být hýčkáni luxusním saténovým povlečením z naší nabídky. Saténové povlečení je vyrobené ze 100% bavlny a díky speciální technologii zpracování látky získává svůj nezaměnitelný lesklý vzhled. Říká se, že v životě se má vyzkoušet všechno. Stejně tak i spánek pod luxusním saténovým povlečením.

 

Saténové povlečení je celoroční záležitostí

Satén má vynikající termoregulační vlastnosti. Jedná se o celoročně používané ložní povlečení, které v létě člověka příjemně chladí a v zimě pro změnu hřeje. Ač saténové povlečení může jevit známky luxusu, může se proměnit ve vaši všední záležitost. Na druhou stranu by byla škoda obejít ostatní materiály a provedení povlečení a nevyzkoušet, jaké to je usínat pod krepovým povlečením, pod mikroplyšovým povlečením a tak podobně.

 

ČTĚTE TAKÉ ČLÁNEK:  Spánek jako na zámku každou všední noc

 

Saténové povlečení... kvalita nenáročná na údržbu

Saténové povlečení u nás v eshopu najdete mezi českými produkty, a proto se můžete spolehnout na jeho kvalitu. Jelikož se jedná o stoprocentně přírodní materiál, spánkový komfort na sebe nenechá dlouho čekat.

Ač nabízí známky luxusu, snadná údržba saténového povlečení vás mile překvapí. Stačí dodržet doporučení uvedené na výrobním štítku. Saténové povlečení se snadno žehlí, zapínání na zip usnadňuje manipulaci s peřinou a polštářem.

Nejspíš budete muset peřiny převlékat každý den, abyste mohli využít všechny dostupné designy a motivy saténového povlečení

Saténové povlečení nabízí kvalitu, hezký design, je cenově dostupné a na údržbu takřka nenáročné. V čem je tedy háček? Jediný problém vidíme v tom, že si z široké škály provedení nebudete moci vybrat. V nabídce máme saténové povlečení s orientálními vzory, jednobarevné povlečení ve výrazných i v tlumených barvách.