Spánek jako na zámku každou všední noc

Proč se lidé v rámci svých dovolených těší na hotelové ubytování? Protože je ve většině případů doprovázeno různými rozmazlujícími rituály. Podle typu ubytování či rázu wellness balíčku je velký důraz kladen i na spánek v onom zařízení. Luxusní hotely a jejich hotelové vybavení hýčkají své klienty obrovskými postelemi s vysokými matracemi, spoustou natřepaných polštářů, velkou francouzskou dekou, možná i nebesy. Asi si umíte představit, že ani povlečení v tomto případě nebývá všední. Luxusní hotely sázejí na komfortní satén, který je známkou luxusu. Že byste si přáli v tomto stylu usínat noc co noc? A co vám v tom brání?

 

Zámecké povlečení pro vaše všední i nevšední noci

Jedno známé pořekadlo říká: „jak si kdo ustele, tak si také lehne” a podle nás by mělo být mantrou do každé ložnice. Nemusíte mít postel za desítky tisíc, abyste se vyspali do růžová. Ani výběr matrací a roštů vás nemusí stát majlant. A co se lůžkovin týče, i tady si stojíme za tím, že kvalitu lze u nás pořídit za velmi rozumnou cenu.

 Za rozumnou cenu se lze rozmazlit i luxusem. Typickým příkladem toho je naše zámecké povlečení z bavlny a žakárového saténu, které evokuje dojem spaní jako na zámku.

 

Není problém splnit si sen o kvalitním spánku 

Princ probouzející Šípkovou Růženku ze stoletého spánku měl velké štěstí, že si Růženka neustlala v kvalitním saténu zámeckého povlečení. Jinak by se totiž nejspíš ani neprobudila. Na všechny, jejichž spánek není úplně tím pravým ořechovým, chceme tímto apelovat, že splnit si sen o kvalitním spánku není scifi. Stačí se zaměřit na kvalitu lůžkovin a klást velký důraz na materiál.

 

V případě zámeckého povlečení se jedná o kombinaci přírodní bavlny a žakárového saténu. Oba materiály dokážou kůži lidského těla hýčkat. Žakárový vzor, jež zdobí satén, navíc potěší i oko. Protože se však nejedná o klasický rozměr povlečení, je potřeba zvážit, zda chcete ve vaší ložnici obměnit i peřiny a polštáře. Zámecké povlečení je uzpůsobeno na rozměry francouzské deky 200x220. Na pozoru byste se tedy měli mít i v případě, že chcete zámecké povlečení pořídit svým blízkým jako dárek.