Neohodnoceno

Nano přikrývka DĚTSKÁ 90x135cm

90x135cm, gramáž 300g/m2

S dětskou protiroztočovou nano přikrývkou se vaše dítě lépe vyspí a na alergii na roztoče brzy zapomenete. Jako všechny naše produkty je přikrývka vybavena českou nanotkaninou, která brání roztočům ve shromažďování a množení. Je proto ideální přikrývkou pro alergiky a astmatiky. Materiál je měkoučký, prodyšný a 100% chrání před roztoči i jejich alergeny. Pro 100% funkčnost doporučujeme vybavit postel protiroztočovým polštářem a povlakem na matraci.

Skladem
Kód: NANO97498
1 889 Kč / ks
Nano přikrývka DĚTSKÁ 90x135cm
ZDARMAZDARMA

Jak nanotkanina v lůžkovinách funguje?

Nanotkanina zabraňuje shromažďování prachových roztočů, jejich alergenů, virů a bakterií ve výplni. Představte si nanotkaninu jako pavučinu, jejíž otvory jsou velké pouhých 80nm. Rozměry prachového roztoče se pohybují kolem 420 000 nm, jeho alergen je veliký 1000 nm, bakterie 100 – 10 000 nm, vir okolo 100 nm a svrab  300 000 nm. Tudíž nemají šanci skrz tkaninu projít. 

Údržba:

Protiroztočové nano přikrývky doporučujme prát 1x - 2x ročně bez aviváže na teplotu 40°C pro delší životnost (lze prát na 60°C v nutných případech) v pracím gelu či prášku bez obsahu chlóru a fosforu. Nedoporučujeme sušení v sušičce, a to ani na nízkou teplotu.

Složení povrchového materiálu:

99% polyester - mikrovlákno - nízká plošná hmotnost a jemnost

1% polyamid 6 - nanovlákenná membrána

Nanovlákenný materiál je ve skutečnosti sendvič z netkané textilie na rubní straně, nanovlákenné membrány uprostřed a mikrovlákenné tkaniny na lícní straně materiálu. Netkaná textilie má hlavní funkci mechanicky zajistit a zafixovat nanovlákennou membránu. Nanovlákenná membrána plní funkci barierové textilie.

 

Dokumenty:

SZU

TUL

TZU

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: